12:22, 10 Вересня 2020

Танкер «Delfi» перемістять до порту Чорноморськ

Аварійний танкер «Delfi» на світанку 10 вересня зняли з мілини на узбережжі Одеси й протягом кількох годин перемістять до порту Чорноморськ.

Як передає «Укрінформ», про це повідомив голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

«На світанку за допомогою плавкрану та буксирів розпочалося транспортування танкеру з міського пляжу Дельфін. Операція дуже непроста у технічному виконанні, потребує точних й неквапливих дій. Протягом кількох годин судно вже має бути переміщено до порту Чорноморськ», – йдеться у повідомленні.

Куций висловив сподівання на завершення фінального етапу ліквідації аварії та нагадав, що спеціалісти приватних компаній і державні служби працювали цілодобово, аби, нарешті, прибрати затонулий танкер.

Раніше сьогодні міністр інфраструктури Владислав Криклій у Фейсбуці зазначив: «Delfi» покинув пляж «Дельфін». Сумувати не будемо».

У ніч 22 листопада 2019 року штормові хвилі зірвали з якоря танкер «Delfi», який перебував в акваторії порту «Южний». Біля узбережжя Одеси судно сіло на мілину, членів екіпажу евакуювали. Судновласник кілька разів переносив терміни підйому танкера з мілини. 26 серпня фахівці ТОВ «Краншип» поставили судно на рівний кіль.

Наприкінці серпня ДП «Адміністрація морських портів України» в особі Одеської філії АМПУ подала позов до власника танкера «Delfi». Господарський суд Одеської області наклав арешт на судно і призначив на 23 вересня розгляд позову АМПУ про стягнення 2,4 млн грн з судновласника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: