16:28, 04 Серпня 2022

Тайвань скасував авіаперельоти через військові навчання Китаю

Щонайменше 40 авіарейсів було скасовано в четвер, 4 серпня, в Тайвані після початку поблизу острова військових навчань Народно-визвольної армії Китаю.

Як передає «Укрінформ», про це з посиланням на «China Times» повідомляє АР.

Після оголошення про наміри провести військові навчання з бойовими стрільбами в безпосередній близькості від Тайваню влада Китаю заборонила цивільним літакам та кораблям заходити в зону навчань.

Повідомляється, що наразі не спостерігається ознак впливу навчань армії КНР на судноплавство поблизу Тайваню, порушення якого могло б мати значні наслідки для світової економіки, враховуючи, що Тайвань забезпечує більш ніж половину світового обсягу виробництва процесорів, які використовуються в смартфонах, автомобілях, планшетах та іншій електроніці.

Військові навчання китайської армії, які проводитимуться в шести зонах навколо Тайваню з 4 по 7 серпня, стали відповіддю КНР на візит до Тайваню спікера Палати представників американського парламенту Ненсі Пелосі.

Крім того, через візит Пелосі Китай ввів ряд торговельних обмежень проти Тайваню.

Китай вважає самоврядний Тайвань своєю територією і порушує питання про можливість його анексії. США підтримують неформальні відносини та оборонні зв’язки з Тайванем.

Як повідомлялося, після візиту до Тайваню спікера Палати представників США Ненсі Пелосі Китай оголосив про початок військових навчань, які частково пройдуть у територіальних водах Тайваню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: