14:03, 22 Грудня 2021

«Символ миру, благополуччя та гармонії в душі» сьогодні запалав у Луцькій міській раді

Сьогодні, 22 грудня, депутати Луцької міської ради зібралися на чергову 24 сесію. Перед початком пленарного засідання члени скаутської організації “Пласт” передали міському голові та обранцям громади Вифлеємський вогонь Миру.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Луцькі пластуни виконали традиційну пісню Вифлеємського вогню, закликавши присутніх “бути іскрою, яка запалить вогнище любові та миру” та побажали обранцям громади наснаги на нові звершення у 2022 році. Передаючи Вогонь присутнім, пластуни побажали усім миру, злагоди та любові й зауважили, що свічка тримає цей вогонь навіть коли її гасять.

Міський голова Ігор Поліщук подякував пластунам за те, що бережуть традиції та привітав усіх із прийдешніми святами, побажавши миру та Божого благословення.

Так, лампадка з Вифлеємським вогнем стоятиме у сесійній залі, щоб кожен із присутніх зміг принести частку цього вогню додому. Крім того, пластуни передали запалену свічку кожному депутату міської ради.

По завершенню дійства, на знак вдячності, пластуни отримали солодкі подарунки від Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Нагадаємо, передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру започаткували в Австрії. Проте, завдяки пластунам, традицію запровадили і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, які чекають тепла, миру і злагоди, що єднають усіх християн у переддень різдвяно-новорічних свят.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: