20:44, 05 Вересня 2019

Священик УПЦ МП заявив, що йому погрожують вбивством

Протоієрей Володимир Мелеся із села Садів Луцького району, де громада перейшла до ПЦУ, звернувся із заявою до правоохоронних органів щодо погрози вбивством.

Про це інформують на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

Зі слів священика, 4 вересня, о 20:30 до будинку, де він мешкає, завітали непрохані гості. Священик каже, що на прохання представитись, двоє осіб, кремезної статури відмовились, зауваживши лише те, що вони є представниками однієї з радикальних організацій. Як він зазначає, пояснюючи своє перебування біля його домівки, молодики заявили: “ми тут, щоб поговорити “по хорошому”… щодо виселення Вас та Вашої родини, віддавайте документи на будинок…”.

“На відповідь священика, що йому немає куди йти, це дім, в якому він проживає законно, звершує богослужіння, а документи взагалі знаходяться у адвоката Анатолія Михайловича Мацея, молодики вдались до відвертих погроз не тільки на адресу родини Мелесів, але й адвоката, який нині захищає інтереси гонимої громади села Садів: “можемо й “по поганому”, з балаклавами та силоміць викинемо на вулицю…, а його (адвоката Мацея А.М.) ми теж знаємо та обов’язково поговоримо з ним…”, — стверджують у прес-службі Волинської єпархії УПЦ МП.

У прес-службі також стверджують, що продовжуючи грізну розповідь, молодики звинуватили отця Володимира та його сім’ю у тому, що начебто із-за “впертості” священика у селі відбувається загострення ситуації та неспокій, якому треба покласти край. На запитання протоієрея Володимира, про те хто попрохав приїхати до нього “на розмову”, молодики відповіли, що прохання було з боку членів новоствореної громади ПЦУ, яким набридла “впертість” гонимої громади, а особливо отця Володимира. Але самі вони ні до якої релігійної конфесії себе не відносять.

“Після тривалої розмови на підвищених тонах, молодиків змусило нервувати авто, яке випадково проїхало біля церковного будинку у напрямку кладовища. Тому хлопці, вважаючи що хтось поспішає на допомогу священику відразу наголосили, що “у сумці маємо дві гранати, тому бажаємо, щоб все було “мирно”. Нічого не добившись від священика, молодики поїхали у невідомому напрямку, наголошуючи, що будуть чекати “розумного” рішення від отця Володимира та його сім’ї”, — зазначають у прес-службі.

Сьогодні, 5 вересня, протоієрей Володимир Мелесь звернувся з заявою до правоохоронних органів за статтею 129 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: