17:50, 28 Січня 2020

Судового розпорядника на Волині підозрюють у шахрайстві й підбуренні до хабарів

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції в області повідомили про підозру у підбуренні до надання неправомірної вигоди судді та шахрайстві судовому розпоряднику одного з районних судів Волинської області.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.

Із вересня 2018 по березень 2019 року посадовець двічі брався вирішувати громадянам питання про не притягнення їх до відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Із кожного з них судовий розпорядник брав по 25 тис грн. нібито для передачі судді, на розгляд якого потрапляли справи про вчинення цими громадянами адміністративного правопорушення. Гроші спритник привласнював та розпоряджався ними на власний розсуд.

Нині йому повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 190, ч.4 ст. 27, ч.2. ст. 15, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.3 ст. 369 КК України пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею дій з використанням наданої їй влади чи службового становища караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: