15:16, 05 Вересня 2018

Суддя, працівники театру, протоірей – хто із лучан отримав житло

Четверо лучан отримали службове житло. Це суддя, працівники драмтеатру та протоірей.

Про це стало відомо сьогодні, 5 вересня, під час засідання міськвиконкому.

Отож, виключили з числа службового житла Апеляційного суду Волинської області двокімнатну квартиру житловою площею 41 кв. м, загальною – 80,5 кв. м, в якій з 2016 року проживає суддя Гапончук Віктор Васильович з сім’єю. Він перебував на квартирному обліку з 2010 року.

Вивели зі складу гуртожитку трикімнатну квартиру житловою площею 38,4 кв. м, загальною – 63,1 кв. м, в якій з 2008 року проживає протоірей  Української Православної Церкви Київського Патріархату Собко Віталій Анатолійович з сім’єю.

Вивели зі складу гуртожитку Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г.Шевченка дві квартири:

однокімнатну комунальну квартиру житловою площею 8,6 кв. м., в якій з 2016 року проживає працівник драмтреатру Замлинний Володимир Святославович (кухня, коридор та санвузол в спільному користуванні з мешканцями сусідньої квартири);

трикімнатну комунальну квартиру житловою площею 38,7 кв.м, в якій з 2008 року проживає працівник драмтеатру Єрмакович Сергій Романович з сім’єю (кухня, коридор та санвузол в спільному користуванні з мешканцем сусідньої квартири.

Громадяни отримають ордери на квартири.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: