22:44, 28 Березня 2019

Суд розгляне скаргу волинського священика УПЦ МП на рішення сільради опечатати храм і передати ключі сільському голові

Рішення Раково-Ліської сільради Камінь-Каширського району про дозвіл на опечатування храму в селі оскаржує в суді священик УПЦ МП.

Про це повідомляють у Волинській єпархії УПЦ МП.

Раково-Ліська сільська рада Камінь-Каширського району  27 лютого ухвалила рішення № 29/1 «Про розгляд заяв релігійних громад», яким вирішила наступне: «Надати сільському голові дозвіл на опечатування Свято-Благовіщенської церкви села Раків Ліс та території церкви, в тому числі допоміжних приміщень; створити комісію у складі сільського голови, депутатів сільської ради, старости Свято-Благовіщенської церкви села Раків Ліс, Войчика В. К., представників ПЦУ та УПЦ села Раків Ліс. До вирішення питання ключі від Свято-Благовіщенського храму передати на зберігання сільському голові В. Ніщику».

Настоятель храму УПЦ Р.М. Сіжук оскаржив дане рішення до Волинського окружного адміністративного суду. Священик просив визнати протиправним рішення Раково-Ліської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області від 27 лютого 2019 року  «Про розгляд заяв релігійних громад», № 29/1.

19 березня 2019 року Волинський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження в адміністративній справі.

Зауважимо, релігійна громада села Раків Ліс ухвалила рішення про перехід до ПЦУ і її статут вже зареєстрували в ОДА. Це рішення представники УПЦ МП також оскаржують в суді.

Нагадаємо, обласна влада перереєструвала статут громади УПЦ села Раків Ліс на користь новоствореної організації ПЦУ, що також оскаржено у суді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: