17:16, 28 Березня 2018

Студенти Лесиного університету працювали над розробкою наукового проекту в Німеччині

У рамках співпраці СНУ імені Лесі Українки та Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (Німеччина) студенти кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру взяли участь у розробці наукового проекту із застосування методів короткобазисної фотограмметрії для 3D реконструкції малих архітектурних форм.

Про це повідомили у виші.

Упродовж кількох днів студенти волинського вишу Тетяна Дембіцька, Віктор Денисюк, Максим Жалобецький, Максим Кащенюк відвідували лекції та практичні заняття з фотограмметрії та лазерного сканування професора Анцгара Брунно у Німеччині (FH W-S). Згодом, спільно з німецькими студентами працювали над розробкою наукового проекту щодо застосування методів короткобазисної фотограмметрії для 3D реконструкції малих архітектурних форм.

Довідково: з початку 2018 року, за посередництвом завідувача кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру Анни Шостак започаткували співпрацю між СНУ імені Лесі Українки та Університетом прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (Німеччина) у проекті прикладних досліджень «Геопросторове моделювання методами цифрової короткобазисної фотограмметрії і наземного лазерного сканування в архітектурі та гірничій справі».

Метою співпраці є розв’язок таких науково-прикладних задач: теоретичного і експериментального дослідження прикладного застосування методу наземного лазерного сканування; розробка методики планування (проектування) робіт з виконання наземного лазерного сканування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: