09:45, 30 Серпня 2019

Студентам закладів вищої освіти Волині пропонують позмагатися за грошові гранти

Студентам закладів вищої освіти міста Луцька та Волинської області пропонують позмагатися за грошові гранти в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно».

Про це інформує Луцьку міська рада.

Відповідно до умов соціального проєкту розвитку та мотивації сучасної молоді, до участі у конкурсі запрошують студентів всіх курсів. Це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання, державного замовлення та контрактної основи. Немає будь-яких обмежень щодо курсу навчання, факультету та спеціальності.

Головна умова – студент має навчатися в закладі вищої освіти, який є офіційним учасником конкурсу «Розумним Бути Модно». Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до 30 вересня 2019 року надіслати в електронній формі наукове есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС». Питання пропонують розглядати за рядом напрямків.

Перед написанням студент має можливість обрати напрямок, який його цікавить, за власним розсудом. Також важлива увага приділяється унікальності робіт.

Переможці конкурсу отримають грошове забезпечення у розмірі:

— грошовий грант на оплату річного навчання;

— грошовий грант на оплату навчання за шість місяців;

— грошовий грант на оплату трьох місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій за відповідний термін відповідно до місця, яке зайняла робота.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: