11:43, 28 Січня 2022

Стельова акустика та її можливості*

Улюблені мелодії хочеться слухати у кожній кімнаті будинку чи квартири. Тому колонки в стелі стають все популярнішими. У будь-якій точці приміщення можна почути улюблені пісні.

Не обійтися без схожого обладнання на інших об’єктах. Фонова музика та важливі повідомлення повсюдно використовуються у:

– торгових центрах;

– офісних підприємствах;

– виробництвах;

– ринках;

– лікарнях;

– вокзалах;

– навчальних закладах тощо.

Так можна дійти невтішного висновку, що стельова акустика запотребувана повсюдно. Завжди можна з її допомогою транслювати як музику, так і різні інформаційні повідомлення.

Особливості використання

Багато великих виробників пропонують такі колонки. Вони є у компаній “Bosch”, “Yamaha”, “JBL” тощо. Установка джерела звуку у верхній частині приміщення сприяє ідеальному поширенню хвиль. Звук розходиться на 360 градусів. Тому використання таких пристроїв є дуже ефективним.

Стельова акустика має все необхідне в комплекті для успішного та оперативного монтажу. Використовуються спеціальні кронштейни, які потребують високої кваліфікації майстра з установки. За бажання їх можна встановити навіть самостійно.

При максимальній ефективності такі динаміки практично непомітні у приміщенні. На відміну від настінних динаміків, які досить великі. Глибина посадки колонок мінімальна, тому їх легко встановлюють у підвісну стелю або іншу конструкцію.

Переваги обладнання

Стельова акустика має велику популярність. Це пов’язано з:

– високою якістю звучання;

– універсальністю застосування (для будь-яких об’єктів);

– тривалим терміном служби (працюють багато років, навіть якщо включені весь день);

– лаконічним дизайном (випускаються у чорному та білому кольорі);

– простотою установки та багатьма іншими перевагами.

Скрізь, де потрібна система звукового оповіщення, знайде застосування стельова акустика. Навіть у домашній обстановці можна встановити такі круглі колонки у кімнаті, щоб повністю зануритися в атмосферу музики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: