09:42, 10 Лютого 2022

Стартував ремонт дороги на ділянці Дачне-Ківерці

У 2022 році продовжується відновлення однієї з найважливіших транспортних артерій області – регіональний автошлях Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі –Любешів – Дольськ. Ремонтні роботи стартували в Луцькому районі на ділянці Дачне – Ківерці, протяжністю майже 5 км.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

9 лютого дорожники приступили до фрезерування зношеного дорожнього покриття. Водночас проводять роботи з розбирання 6-метрового мосту, розташованого поблизу м. Ківерці, який відремонтують.

Проектна документація передбачає під час ремонту цієї ділянки дороги провести посилення основи та влаштувати два шари асфальту, а також виконати комплекс робіт з організації та забезпечення безпеки дорожнього руху – нанести розмітку, встановити нові дорожні знаки, бар’єрне і пішохідне огородження, влаштувати лінію зовнішнього освітлення у с. Жабка та острівці безпеки на пішохідних переходах у м. Ківерці. Також на цьому відтинку дороги встановлять нові автопавільйони, а у межах населених пунктів прокладуть тротуарні та пішохідні доріжки.

Ремонтні роботи виконує підрядне підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервсіс».

Дорога Р-14, протяжністю 154,2 км, бере свій початок в Луцьку, і пролягаючи територією Луцького та Камінь-Каширського районів, з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні. Це автошлях з високою інтенсивністю руху, у тому числі великовагових транспортних засобів.

Окрім завершення ремонту на ділянках, які розпочали відновлювати торік, ремонтуватимуть й інші відтинки автошляху Р-14, зокрема по місту Ківерці та від перетину з автошляхом М-07 до селища Маневичі. Також у планах 2022 року – відновлення мосту через р. Стир у селищі Колки Луцького району.

Аби вберегти відновлену дорогу Р-14 від руйнування перенавантаженими транспортними засобами у нинішньому році неподалік селища Колки змонтують майданчик автоматичного габаритно-вагового контролю Weight-in-Motion (WiM).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: