08:15, 21 Червня 2022

США зробили кроки для зниження цін пального на тлі війни росії проти України

Адміністрація президента США докладає комплексних зусиль для пом’якшення наслідків інфляції, зокрема суттєвого стрибка цін на пальне в умовах, коли розв’язана путіним війна проти України дестабілізує енергетичний ринок та світову економіку в цілому.

Про це заявляє Білий дім у «Твіттер», передає «Укрінформ».

«Оскільки найбільш впливовим чинником інфляції стала війна путіна проти України, президент США вжив заходів, щоби пом’якшити наслідки «путінського» стрибка цін для звичайних сімей»,– зазначається у повідомленні.

Ці заходи охоплюють, зокрема, три головні кроки, зауважується в іншому дописі.

Зокрема, оголосили про вивільнення мільйона барелів нафти на добу зі стратегічного нафтового резерву США. Крім того, Вашингтон доклав зусиль, щоби «згуртувати союзників» у всьому світі для вивільнення загалом 240 додаткових мільйонів барелів нафти. Паралельно адміністрація Байдена розширила доступ до біопалива, що також спрямовано на зниження цін на пальне, зокрема у Сполучених Штатах.

США та глобальна економіка в цілому впродовж останніх місяців переживають небувалу інфляцію. Головним чином на це впливає пікове зростання цін на пальне, а також суттєве здорожчання продовольства. У Білому домі називають основними причинами такої ситуації наслідки пандемії, які суттєво загострила війна росії проти України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: