08:15, 16 Квітня 2024

США не прагнуть розширення конфлікту на Близькому Сході, але допоможуть Ізраїлю захиститися

Сполучені Штати не прагнуть розширення регіонального конфлікту на Близькому Сході, однак робитимуть усе, для того, щоби надалі підтримувати Ізраїль у його зусиллях захиститися від агресії.

Таку позицію висловив у понеділок у Вашингтоні радник Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Президент (Байден – ред.) від початку конфлікту 7 жовтня був непохитним і послідовним: ми не хочемо бачити війни з Іраном, ми не хочемо бачити розширення регіонального конфлікту. Але ми зробимо те, що маємо, щоби захистити Ізраїль», – заявив представник адміністрації США.

Водночас, він не виключив посилення міжнародного тиску на Тегеран. У цьому контексті Кірбі зазначив, що наразі США продовжують обговорення з лідерами країн G7 можливе введення додаткових санкцій проти Ірану.

«Ми побачили швидку реакцію міжнародної спільноти (насамперед, країн G7 – ред.) щодо засудження дій Ірану. І ми будемо працювати з міжнародними партнерами, щоби розробити варіанти притягнення Ірану до належної відповідальності», – зауважив Кірбі.

У понеділок Білий дім заявив, що Сполучені Штати не втручаються в процес прийняття рішень в Ізраїлі щодо потенційної відповіді на масовану атаку з боку Ірану.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: