08:44, 01 Лютого 2023

США й Ізраїль занепокоєні, що росія постачає Ірану військові технології в обмін на дрони

США мають намір продовжувати взаємодію з Ізраїлем й іншими країнами, щоб не дати Ірану заволодіти ядерною зброєю та постачати безпілотники до росії, яка застосовує їх для ударів по території Україні.

Про це заявив на прес-конференції в Єрусалимі державний секретар США Ентоні Блінкен, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Щодо Ірану ми – Ізраїль і Сполучені Штати – маємо спільні зобов’язання», – сказав глава Держдепартаменту.

Зобов’язання, за його словами, полягають у тому, щоби не дати Ірану отримати ядерну зброю. Крім того, США, Ізраїль та інші країни разом протистоятимуть небезпечній активності Ірану як у регіоні, так і поза його межами.

«Одним з видів такої діяльності, про яку ми говорили (на зустрічах у Єрусалимі – ред.), було надання Іраном росії безпілотних технологій для застосування проти України», – зазначив Блінкен.

Він підкреслив, що росія постачає Ірану військові технології в обмін на дрони – і це «безумовно викликає справжнє занепокоєння у США й Ізраїлю».

На початку цього тижня державний секретар США Ентоні Блінкен прибув з візитом до Єрусалима, де зустрівся з керівництвом Ізраїлю. Черед іншого обговорювалося й питання підтримки України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: