08:15, 09 листопада 2022

США і союзники обговорюють, як допомогти Україні впоратися з «блекаутами»

Сполучені Штати, союзники та партнери обговорюють можливості для забезпечення України електрогенераторами, водоочисною, обігрівальною та іншою спеціальною технікою в умовах навмисного руйнування росією критично важливої інфраструктури.

Про це під час брифінгу в Пентагоні у вівторок повідомив речник Міністерства оборони США генерал Патрік Райдер, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Так, дійсно, російські ракетні удари вивели з ладу значну частину української енергетичної інфраструктури», – зауважив представник оборонного відомства США.

Він зазначив, що Сполучені Штати обговорюють з іншими державами, яку ефективну підтримку можна забезпечити Україні в умовах «блекаутів», які охопили значну частину країни.

«Я можу сказати, що це обговорюється з точки зору того, як США, союзники та партнери можуть допомогти», – зазначив Райдер.

Він уточнив, що розглядаються, зокрема, можливі поставки генераторів, засобів для очищення води, обігрівачів тощо.

Україна внаслідок ракетних ударів з російського боку зазнала значних втрат, зокрема, у сферах електро- й теплопостачання. З усім тим, Прем’єр-міністр України у вівторок заявив, що уряд докладає всіх зусиль для того, аби зменшити наслідки для цивільного населення. За його словами, наразі майже 60 % усіх об’єктів інфраструктури по країні вже підключені до теплопостачання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: