20:20, 13 Травня 2022

Спортсмени та тренери Володимир-Волинської громади отримають грошові винагороди за значні досягнення

12 травня відбулося засідання експертної комісії щодо розгляду кандидатур на виплату грошових винагород спортсменам та тренерам Володимир-Волинської міської територіальної громади з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Згідно рішення виконавчого комітету від 28 лютого з метою стимулювання успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях спортсменів та тренерів нашої громади призначили одноразові грошові допомоги у розмірі від півтори до семи з половиною тисяч гривень. Серед кандидатур, які висунули на отримання грошової винагороди: Анна Лозовицька (п’ятиборство), Владислав Балакін (стрибки у висоту), Наталія Нікітіч (вільна боротьба), Анна Клим’юк (лижні перегони для осіб з порушенням слуху), Каріна Мелех (бокс).

Також грошовими винагородами  відзначать і тренерів ДЮСШ та МЦФЗН “Спорт для всіх” Михайла Захарченка, Віталія Петрука, Леоніда Каркушевського, Валерія Рудися та Юлію Семко. Суми виплат коливатимуться від 600 до 3750 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: