11:30, 28 Лютого 2022

Спокійна обстановка та колосальна підтримка тероборони: як минула ніч у Луцьку

Обстановка в місті спокійна. Ніч пройшла спокійно. Станом на цю хвилину, всі служби, організації та заклади, які підтримують нормальну життєдіяльність міста, працюють у штатному звичному режимі. Громадський транспорт у нашому місті працює.

Про це йдеться у зверненні міського голови Ігоря Поліщука до жителів громади, оприлюдненому на веб-сайті Луцької міськради.

«Сьогодні ми продовжуємо укріплювати наші блокпости, доукомплектовувати тих людей, які несуть службу на блокпостах усім необхідним. Сьогодні ми будемо застосовувати нові засоби для зупинки ворога, у разі намагання ворога пройти у наше місто. Тому сьогодні особливий акцент в роботі на це.

Хочу нагадати, що працює в нас центр допомоги територіальній обороні, основний центр якого розташований в драмтеатрі. Також по мікрорайонах є відділення, які працюють в усіх спортивних клубах нашого комунального закладу “Спорт для всіх”. Якщо ви бажаєте допомогти, ви можете звернутися в ці місця.

Ми отримуємо колосальну кількість підтримки для тероборони. Я хочу подякувати сьогодні кожному, хто допомагає, кожному, хто привозить все необхідне, кожному волонтеру, який працює в наших центрах і кожному нашому працівнику.

Сьогодні з 7 години ранку в нашій громаді діє заборона на продаж алкоголю. Прошу переконливо усіх її дотримуватись, тому що сьогодні нам важливо порядок, дисципліна і безпека.

Нехай цей день буде для нас усіх буде спокійним і нехай у нас всіх все буде добре.

Слава Україні!», – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: