09:42, 29 Березня 2023

Співпраця завдяки волонтерам: місто Володимир потоваришує із британським Нерсборо

27 березня міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з благодійником із Британії Робертом Бернардом Френдтом, який завітав до Володимирської міської ради з волонтерами місцевої громадської організації «Об’єднання «Активіст» Костянтином Зінкевичем, Олегом Венгером, а також волонтером із Вроцлава Славоміром Калкою.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Мета зустрічі, до якої долучились заступник міського голови Андрій Гудим, начальник та головний спеціаліст відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець і Валерія Корнієнко, – обговорення співпраці між містами Володимиром та британським Нерсборо.

71-річний пенсіонер Роберт, якого друзі та знайомі звуть просто Бобом,  більшість свого життя провів за кермом вантажних автомобілів. Нині він знову возить вантажі, але уже далеко за межами своєї країни. Каже, що після того, як побачив в новинах розбомблені українські міста, а також жінок та дітей, які втікають від війни, не міг лишатись байдужим, тож узявся організовувати збір та доставлення гуманітарної допомоги для України.

“Ось чому і досі б’ється моє серце”, – каже Боб про волонтерську діяльність, якою займається уже понад рік. Від початку повномасштабного вторгнення він разом із друзями організував сім вантажів з харчовими продуктами, медикаментами, іграшками, а також речами, які допомагають робити комфортнішим процес лікування поранених військових. Тричі під час цих поїздок британець перетинав українсько-польський кордон і особисто відвідував наше місто, де у нього налагодилась тісна співпраця з місцевою ГО «Об’єднання «Активіст».

Цього разу Роберт Френдт привіз допомогу здебільшого медичного призначення, які передали медичному закладу громади. Серед речей гуманітарного вантажу чимало інвалідних візків, які зараз можуть отримати усі мешканці, які потребують таких засобів пересування. У першу чергу це стосується військовослужбовців після поранень. Також благодійник потішив дітей, які зараз проходять лікування у педіатрії ТМО, шоколадними великодніми яйцями.

Окрім допомоги для громади, Боб привіз й офіційний лист від секретаря мерії Нерсборо, що засвідчує готовність укладати угоду про партнерство між нашими містами. У листі йдеться про те, що пропозицію започаткувати партнерство спершу схвалив відповідний комітет, а згодом і тамтешня міська рада. Тож наступні кроки на шляху підписання угоди про співпрацю будуть узгоджені під час онлайн відеозв’язку між представниками муніципалітетів Володимира та Нерсборо. До слова, це британське місто має лише одну партнерську угоду, яка діє уже 50 років, із німецьким містом Бебра.

Насамкінець міський голова Ігор Пальонка подякував Роберту Френдту за його ініціативу та суттєву підтримку громади, а також волонтерам з громадської організації «Об’єднання «Активіст», які налагодили тісну співпрацю із британським благодійником, що в майбутньому започаткує нове міжнародне партнерство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: