18:43, 13 Серпня 2019

Українська співачка, яка вперше за п’ять років має дати концерт в Україні, заступилася за себе

Після оголошення свого концерту в Києві, який має відбутися 10 грудня, Народна артистка України Таїсія Повалій у свою сторону отримала доволі багато критики від людей.

Співачка заступилася за себе в дописі на сторінці в “Instagram”.

Артистка зазначає, що в Криму не виступала, а з Днем Росії кримчан не вітала. Вона обурюється і не розуміє, чому не може виступати в Україні.

“Задовбала суцільна брехня навколо моєї персони! Відповідаю ще раз! У Криму не була! Кримчан з Днем Росії не вітала! Подумайте, мене б не впустили до України, де я живу всі п’ять років! На гастролі не “тікаю”, а виїжджаю! Жоден закон України я не порушувала! І не розумію, чому мені, громадянці України, Народній артистці України, не можна співати на батьківщині?” – написала Таїсія Повалій.

Нагадаємо, співачка вперше за п’ять років анонсувала свій концерт в Україні.

View this post on Instagram

ЗА-ДОЛ-БА-ЛО сплошное ВРАНЬЁ вокруг моей персоны‼‼‼ Отвечаю ещё раз❗ В Крыму НЕ БЫЛА‼‼‼ Крымчан с Днём России НЕ ПОЗДРАВЛЯЛА‼‼‼ Подумайте, меня бы не впустили В УКРАИНУ, где Я ЖИВУ ВСЕ 5-ть ЛЕТ‼‼‼ На гастроли НЕ "УБЕГАЮ’’ а ВЫЕЗЖАЮ‼‼‼ПРОШУ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ, ПРЕЖДЕ ЧЕМ ВЫДАВАТЬ В ЭФИР‼‼‼ НИ ОДИН ЗАКОН УКРАИНЫ Я НЕ НАРУШАЛА‼‼‼ И НЕ ПОНИМАЮ, ПОЧЕМУ МНЕ, ГРАЖДАНКЕ УКРАИНЫ, НАРОДНОЙ АРТИСТКЕ УКРАИНЫ, НЕЛЬЗЯ ПЕТЬ НА РОДИНЕ⁉⁉⁉ Не хочется тратить драгоценное время НА СУДЫ ‼‼‼‼‼ А ПРИДЁТСЯ ‼‼‼‼‼‼‼

A post shared by Таисия Повалий (@tpovaliyofficial) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: