19:12, 24 Вересня 2022

Спільна молитва за перемогу і мир: на Волині організували молитовний сніданок

23 вересня на Ковельщині відбувся молитовний сніданок, який об’єднав керівників районної влади, територіальних громад, депутатів місцевих рад, релігійних конфесій, військових капеланів, політичних сил, бізнесу та військовослужбовців.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Розпочався молитовний сніданок з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять усіх, хто в різні періоди історії України поклав своє життя за свободу рідної землі. Віддали шану, згадавши поіменно усіх земляків-воїнів, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави від російських загарбників.

Ніщо так не об’єднує людей, як спільна молитва. Представники духовенства разом із представниками влади, бізнесу та громади вознесли молитву до Всевишнього за перемогу і мир в Україні, за здоров’я наших захисників і їх родин, за та світле майбутнє українського народу.

До присутніх звернулись начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен подякувала учасникам молитовного сніданку а також жителям кожної з громад краю за вагому підтримку підрозділів ЗСУ, турботу про внутрішньо переміщених осіб, допомогу співгромадянам, які перебувають в зоні бойових дій.

«Ваші зусилля є запорукою нашої спільної перемоги над російським агресором», – зазначила очільниця району.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися й поділитися думками щодо низки важливих тем.

Під час молитовного сніданку проводився благодійний збір коштів для потреб Збройних Сил України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: