17:00, 27 Січня 2020

Спецефекти, фотозони й атрибути для свят – в Луцьку відкрили студію щастя*

«Кулька Булька» — доволі відома в нашому місті, а з початком року івент-агенція вирішила додати ще один формат роботи — нещодавно відбулося відкриття студії, або ж майстерні свята.

Кілька разів на місяць в кожного з нас є особливі дати: день народження, хрестини, а може навіть народження малюка. Важливо, аби свято сподобалося усім учасникам, тож варто добре попрацювати над деталями.

Так, в студії щастя, яка відкрилася на Шопена, 22/49 можна знайти усе необхідне.

«Ми працюємо у двох форматах: персональні свята та бізнес для бізнесу, тобто відкриття магазинів, промо-кампанії, проведення різних активностей», — розповідає засновник агенції Віталій Поліщук.

За його словами, раніше робота була в основному «на виїздах», а відтепер можна прийти, поспілкуватися про свято, обрати кульки, чи інші атрибути свята вже на місці.

«У планах – співпраця з маленькими місцевими підприємцями, які виготовляють сувеніри. Чи подарунки власноруч. Наприклад розвиваючі іграшки, мобілі, листівки. Ми хочемо, аби люди могли купувати якісні речі наших колег, бо своє — таки рідніше», — каже підприємець.

До того ж, у студії свята — постійні фотозони, а тому можна прийти й просто познайомитися та зробити кілька гарних світлин для соцмереж. Тож, гуляючи Луцьком – завітайте та зробіть яскраві фото. За попередньою домовленістю тут можна буде відзняти й невеличкі фотосесії, наприклад, початок дівич-вечора, чи дня народження малюка.

«У нас дуже великий вибір кульок, ми постійно шукаємо щось нове, чого ще не було в місті. Працюємо лише з ліцензійними кульками, тому, якщо в Україні немає ліцензії на того, чи іншого мультиплікаційного героя, то ми не вводимо його в асортимент, адже розуміємо, що хтось це «в підвалі» надрукував, або ж якість матеріалів може бути сумнівна», — каже Віталій Поліщук.

До слова, тут можна замовити й друк кульок з логотипами вашої компанії, або з авторським текстом та побажанням. Також браслети для контролю відвідувачів, звісно з лого та зручною нумерацією.

Окрім того, в «Кульці Бульці» можна взяти в оренду різноманітне обладнання чи потрібні машин, наприклад генератор мильних бульбашок, дим-машину, конфеті-машину, лототрон, столики, стовпці, ножиці та багато іншого.

«Ми розуміємо, що потрібно цінувати час, тому ідеально, аби усе необхідне було сконцентровано в одному місці», — каже засновник.

До слова, агенція надає послуги «під ключ» й для бізнесу, для прикладу, тут можна замовити звукову та світлову апаратуру, оформлення кульками, послуги ведучих.

«Ми співпрацюємо з багатьма іншими підрядниками, а тому готові знайти оптимальні рішення для кожного та працюємо по перерахунку», — пояснює Віталій Поліщук.

Наразі студія працює в тестовому режимі: як і раніше, можна замовити попередньо доставку через “Фейсбук”, https://www.facebook.com/kulka.bulka.lutsk/ чи “Інстаграм” https://www.instagram.com/kulka.bulka.lutsk/, або ж забрати замовлення на офісі. Якщо ж хтось хоче поспілкуватися, чи прийти – просять попередньо зателефонувати: 095 464 36 16.

«Ми хочемо, аби людям було максимально комфортно, а тому поки працюємо над графіком роботи», — розповідають в «Кульці Бульці».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: