13:29, 11 Вересня 2019

Скільки волинян купили газу на зиму за літньою ціною

Майже 400 волинян уже скористались пропозицією від НАК “Нафтогаз України” і взяли участь в акції “Твоя енергонезалежність”.

Про це повідомили у прес-службі “Волиньгазу”.

Нагадують, вона триває з 23 серпня до 25 вересня по всій Україні. Уперше побутові споживачі одержали право самим обирати скільки придбати газу на зиму за дешевшою, літньою ціною — 5 995,53 грн за 1000 куб. м.

Споживачі  можуть скористатись двома способами, щоб придбати газ на зиму за літньою ціною – онлайн в особистому кабінеті на сайті або, завітавши до Центрів обслуговування: в м. Луцьку (просп. Молоді, 14 а), у м. Ковелі (вул. С. Бандери, 34), в смт. Ратне (вул. Газіна, 20), у м. Камені-Каширську (вул. Хотешівська, 9).

За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України». Там відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25 % скоротити витрати на газ в опалювальний період. Традиційним для ринку газу є сезонне коливання цін, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом  за збільшенням попиту на паливо.

“До закінчення акції “Твоя енергонезалежність” залишається два тижні і ми хочемо повідомити, що її учасниками вже можуть стати і боржники. З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості», — наголосив директор ТОВ “Волиньгаз збут” Микола Тищук.

Максимальний обсяг закупівлі газу — до  25 тис. куб. м. на одне домогосподарство. Запас газу можна придбати за літньою ціною — 5 995,53 грн. за 1000 куб. м. і скористатися нею можливо в період з 23 серпня до 25 вересня. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: