14:32, 09 Лютого 2023

Січневий внесок волинян до місцевих бюджетів – понад 712 мільйонів гривень податків

Сума залучених громадами Волині податкових надходжень у січні 2023 року 712,5 мільйона гривень  платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.  

Про це інформують у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 52,1 % більше проти січня 2022 року. Зокрема, за підсумками першого місяця нового року громади Волині отримали на 244,2 мільйона гривень податків більше.

«Щоб закріпити перший позитив у новому фінансовому році представникам місцевої влади варто ретельно проаналізувати джерела надходжень і вже планувати заходи для забезпечення сталих показників сплати місцевих податків упродовж року», — вважає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що серед передумов стабільного наповнення місцевих бюджетів – активна взаємодія з органами місцевого самоврядування.

«Ми відкриті до співпраці та конструктивного діалогу задля забезпечення  бюджетів громад належними коштами. Насамперед, звертаємо увагу на можливостях місцевого самоврядування у питаннях легалізації праці та держреєстрації підприємницької діяльності. Отриману від органів місцевої влади інформацію про потенційні джерела надходжень фахівці ДПС опрацьовують уважно та в межах компетенції вживають заходів для наповнення місцевих бюджетів» , — запевняє Сергій Лисеюк.

Довідково: волинські податківці та представники Держпраці активно обмінюватимуться інформацією щодо допущених працедавцями порушень і вживатимуть вичерпних заходів  задля легалізації трудових відносин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: