20:19, 08 листопада 2022

Шмигаль заявив, що ситуація в Києві зараз далека від того, щоб оголошувати евакуацію

Ситуація в Києві нараз далека від того, щоб оголошувати евакуацію, яку можуть застосувати лише як екстрений крок.

Як передає «Укрінформ», про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду.

“Знову повернуся до теми стосовно евакуації населення з Києва чи з іншого міста. Чесна розмова тут важлива і правильна. Тому ще раз підкреслюю позицію уряду та відповідальних відомств: евакуація може застосовуватися в останню чергу як екстрений крок. Завжди потрібно мати план Б, але зараз ситуація далека від того, щоб оголошувати евакуацію будь-якого неприфронтового міста і тим паче столиці”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що енергетики та сили протиповітряної оборони працюють.

“Робимо все можливе, аби якнайшвидше відновити повноцінну роботу енергосистеми. Уряд, енергетики, місцева влада та комунальники паралельно продовжують підготовку до зими. Закуповуємо резервне обладнання, готуються додаткові пункти обігріву, активно ведемо перемовини з міжнародними партнерами про доставку в Україну необхідного обладнання та техніки, аби все швидко відремонтувати та бути готовими до різних ситуацій”, – наголосив глава уряду.

Як раніше повідомляли у КМДА, у столиці ситуація контрольована, і наразі немає причин говорити про надзвичайну ситуацію та евакуацію населення. Міська влада робить все, аби мінімізувати для мешканців Києва наслідки постійних атак росії на об’єкти критичної інфраструктури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: