13:33, 28 Жовтня 2020

«Шляхами подвигу та слави»: у луцькій бібліотеці відкрили виставку документів

Спеціалісти архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками  бібліотеки  для дорослих підготували виставку документів під назвою: «Шляхами подвигу та слави» до Дня визволення України від нацистських загарбників, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В ході Німецько-радянської війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. Завершилося вигнання нацистських окупантів з України повним витісненням угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону України – Закарпаття, яке відбулося в результаті здійснення радянськими з’єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України.

У цей день важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів.

В експозиції виставки – копії архівних документів, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетні публікації, які висвітлюють події війни.

Запрошують всіх лучан та гостей міста відвідати виставку та ознайомитись з її матеріалами в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих, на вулиці Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: