17:42, 01 Травня 2018

Школярі Прилуцького досліджували, які птахи живуть на берегах водойм. ФОТО

Комплекс заходів для відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів, який пройде під лозунгом «Об’єднання наших голосів для збереження птахів» розпочався із еколого-освітнього заняття та екскурсії для школярів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст, які відбулися 27 квітня.

Про це повідомляють на сторінці Ківерцівський НПП «Цуманська пуща» у “Фейсбук”.

Захід розпочався із мультимедійного уроку, який складався із презентацій про НПП «Цуманська пуща», яку провела заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи парку Грицюк Юлія. Продовжив інженер відділу Рудік Максим презентацією про міграцію птахів. Завершили урок презентацією про “Птаха року-2018” – припутня. На занятті були учні 6-го, 8-го, 9-го класів, загалом 40 дітей.

На наступному уроці відбулась екскурсія на найближчу водойму, в якій взяли участь учні 8-го класу. Юлія та Максим провели учнів берегом водойми та розповіли про ставки, які учні щодня бачать, та не знають, хто ж на них проживає.

Всі разом досліджували і виявили наступні види диких тварин: лебеді, мартин звичайний, ластівка сільська та міська, горобці сільські, чикотень, жаба ставкова, часничниця звичайна, хрущ, а пізніше Максим помітив і пісочників малих, які замаскувалися в траві.

Учням сподобалося таке практичне заняття, уважно дивилися в монопод та визначали види за допомогою планшета та зробили висновок про взаємодію видів між собою і важливість водно-болотних угідь для збереження біорізноманіття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: