13:20, 16 Травня 2018

Школярі Луцька побували на скайп-презентації кулінарних казок. ФОТО

15 травня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась скайп-презентація кулінарних казок із бібліотечної серії “Дивовижні подорожі Соні й Асі” українського письменника Петра Мельника.

Про це повідомляють організатори.

Учні 6-В класу Луцького НВК № 9 мали змогу поспілкуватись із автором книги та однолітками, шестикласниками Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) ІІ ступеня, із міста Кропивницький, що радо вітали волинян із Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка.

Нерозлучних лучанок, друзів бібліотеки, шестикласниць Соню і Асю вже давно зацікавили казкові герої книги. Найкращої промоції читання і годі шукати! Нерозлучні подружки прочитали новоотримані бібліотекою кулінарні казки: «Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії» та «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту», і разом із працівниками книгозбірні стали ініціаторами зустрічі із письменником та з нетерпінням чекали відповіді на запитання – чому саме ці імена дівчаток обрав пан Петро для своїх персонажів?

Під час скайп-зустрічі Петро Мельник детально розповідав школярам Луцька і Кропивницького про свої книги, роботу журналіста, захоплення, а учні із двох міст просто засипали автора своїми запитаннями. Шестикласників цікавило: чи багато в казках історичних фактів, в скількох країнах побував письменник, яка їжа із якої країни найбільше сподобалася, чи багато пан Петро читав у дитинстві, якими книгами захоплювався, що більше полюбляє: їсти чи готувати?

Найактивнішим учасникам скайп-спілкування автор подарував власні книги із дарчим підписом. До Луцька книга-подарунок надійде вже найближчим часом. А волинські школярі з нетерпінням чекатимуть ще зустрічі із Петром Мельником.

Довідка: Петро Мельник – голова Кіровоградської обласної спілки журналістів, власкор парламентського вісника “Голос України”, український письменник, автор кулінарних казок «Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії» та «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту», що вийшли друком у видавництві «Імекс ЛТД» у 2016 та 2017 роках. Обидва томи пройшли конкурсний відбір та закуплені Міністерством культури України для розповсюдження в публічних бібліотеках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: