19:44, 14 Липня 2020

Школа у Луцьку потребує ремонту спортзалу

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко завітали до закладів освіти нашого міста, щоб ознайомитись із вже проведеними ремонтними роботами, а також визначити проблеми, що потребують фінансування з міського бюджету.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, посадовці відвідали луцький ліцей № 3, де нещодавно встановили новий санвузол, адаптований для осіб із обмеженими можливостями, та дошкільний навчальний заклад № 26, де провели роботи із встановлення обладнання для автономного постачання гарячої води.

Оглянули й відремонтований актовий зал у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. Тут за кошти міського бюджету облаштували сцену, встановлено нові та комфортні глядацькі місця, відремонтували стелю. Також, в рамках програми енергозбереження, замінили вікна закладу, утеплено та замінено покрівлю, триває підготовка до встановлення ІТП.

Директор закладу Василь Грищук ознайомив посадовців із нагальними потребами закладу, наголосивши на необхідності ремонту спортивного залу.

«Безумовно, що значна кількість луцьких навчальних закладів сьогодні потребує ремонтних робіт, і ми ці ремонти виконуємо. На жаль, не можемо охопити одразу усі освітні заклади, адже безліч із них було побудовано 30 та більше років тому — кількість проблем, що накопичилися, є досить великою.

Однак, жоден навчальний заклад, що має критичні проблеми, не залишиться без уваги. В першу чергу, звертаємо увагу на найбільш необхідне: і садочки, і школи отримають потрібне фінансування», – розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: