13:15, 20 Червня 2018

Щороку луцький пологовий будинок приймає більше чотирьох тисяч пологів

Сьогодні, 20 червня, під час засідання виконавчого комітету головний лікар КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» Михайло Токарчук поінформував про роботу очолюваного ним закладу.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

За його словами, щороку у закладі приймають більше 4000 пологів. З цього числа більше 45 % становлять породіллі зареєстровані на території інших населених пунктів Волині. Ще біля 8 % становлять жінки з інших областей України. Цей показник вказує на високий імідж закладу та комфортні умови перебування пацієнток, високу кваліфікацію медичного персоналу.

Пацієнтки з районів області, як правило, поступають зі складною, поєднаною та запущеною патологією, що створює напружені умови для надання їм медичної допомоги, потребує залучення спеціалістів інших лікувальних закладів (судинні хірурги, кардіологи, інфекціоністи, пульмонологи та інші).

Зменшилась частота кровотеч в пологах і складає 0,6 % від всіх пологів завдяки їх профілактиці та якісному веденню пологів.

Михайло Токарчук зауважив, що за кошти міського бюджету (1,3 млн грн) провели ремонт жіночої консультації, придбано сучасне медичне обладнання, зокрема кювез для недоношених новонароджених на суму 482 тис. грн.

За його словами, за позабюджетні кошти провели поточний ремонт підлоги коридору І-го поверху акушерського корпусу, поточний ремонт підлоги коридору ІV-го поверху акушерського корпусу, придбали сучасний пульсоксиметр у відділення інтенсивної терапії новонароджених, провели поточні ремонти медичного та господарського приладдя, придбали засоби для підтримки санітарно-епідемічного режиму, комплект меблів в жіночу консультацію, постільну білизну, медичні костюми для персоналу в операційну, медикаменти, лабораторні реактиви, бланки медичні тощо.

Михайло Токарчук зауважив, що витрати на одного хворого за добу (ліжко-день) у стаціонарі та одне відвідування у жіночій консультації становлять:

– медикаменти (стаціонар) — 26,79 грн;

– медикаменти (жіноча консультація) — 0,29 грн;

– медикаменти (денний стаціонар) — 0,29 грн;

– харчування (стаціонар) — 8,37 грн;

– загальна вартість витрат на один ліжко-день — 702,68 грн;

– вартість витрат на одні пологи для бюджету міста — 9748 грн.

Також головний лікар Луцького клінічного пологового будинку зауважив, що нині триває ремонт першого поверху жіночої консультації, який завершать за місяць-два.

Крім того, за кошти меценатів придбали гістероскоп, який коштує майже 600 тис. грн та шість моніторів у реанімацію. За словами Михайла Токарчука, це дуже необхідне обладнання.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: