19:41, 15 Квітня 2019

Що у декларації колишнього очільника Держгеокадастру на Волині, якого затримали на хабарі

Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, колишній очільник Держгеокадастру на Волині Олесь Іващенко задекларував мамині землю, квартиру, авто та понад півмільйона гривень. 

Нагадаємо, Олеся Іващенка 3 квітня затримали працівники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Західного регіону України, як фігуранта під час одержання 20 тисяч доларів США хабара. Затримали посадовця у Луцьку біля власного автомобіля.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що, перебуваючи на посаді в. о. начальника управління Держгеокадастру у Волинській області, посадовець вимагав від підприємця 20 тисяч доларів США неправомірної вигоди (еквівалент у національній валюті 552 тисячі гривень). Вказана сума включала в себе вирішення наступних питань: направлення проекту землеустрою на експертизу та її подальше погодження службовими особами Держгеокадастру України.

З 2004 року його мати Валентина Іващенко має у Житомирі квартиру площею 85,34 м. кв., а з 2010 року — 68 соток землі у селі Обідне Немирівського району Вінницької області.

У 2016 році вона придбала авто «Шкода Октавіа» 2011 року випуску вартістю 231,912 тисячі гривень. 

Олесь Іващенко отримав 198,121 тисячі гривень зарплати та 10,8 тисячі гривень на відрядження у Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області, 83,755 тисячі гривень зарплати у Головному управлінні Держгеокадастру у Київській області.

Мати отримала 20,712 тисячі гривень пенсії. Готівкою вона має 550 тисяч гривень.

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: