19:00, 29 Серпня 2019

Що думати, якщо ріелтор швидко продав квартиру

Чи варто думати, що виставлена ціна за квартиру низька, якщо ріелтор зумів продати її за декілька днів? Про це розповідає експерт із нерухомості. 

За словами менеджера з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитра Хоміча, в нерухомості існує таке-собі «прокляття продавця-щасливчика».

Він підписує договір з ріелтором, той запускає рекламу. Буквально через пару днів – дзвінок: «Вашу квартиру забирають, за виставленою ціною!». І тут продавець думає «Ага! Значить, мою квартиру дешево оцінили!» А де ж божевільні тижні в пошуках покупця, величезний потік реклами в усіх джерелах, важка робота з запереченнями і відмовами, торг на межі сліз і, врешті-решт, професійно врятована угода?!

Радійте! У Вас є шанс обійти міни! Якщо Ваш агент каже, що це гідна пропозиція –  хапайтеся за нього і ставте шампанське в холодильник. Якщо не довіряєте Вашому ріелтору – навіщо взагалі його наймали?!

Пост маленький, тому анекдот: «У будинку скрипить підлога. Господар викликає теслю. Той походив-походив, вбив один цвях і скрип припинився. Він виставляє рахунок в 20 $, який складається з двох пунктів: 1. Вбити цвях – 1 $. 2. Знати, куди потрібно вбити цвях – 19 $.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: