22:22, 21 Лютого 2022

Серед жителів Володимир-Волинської громади розподілили кошти на матеріальну допомогу

21 лютого в залі засідань виконавчого комітету міської ради засідала комісія з соціальних питань  по Володимир-Волинській міській територіальній громаді щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади, які опинились в скрутній життєвій ситуації.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На засіданні члени комісії розглянули чотири питання:

Про розгляд звернень громадян Володимир-Волинської міської територіальної громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог.

Про розгляд звернень громадян Володимир-Волинської територіальної громади щодо призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких.

Про розгляд звернень громадян Володимир-Волинської міської територіальної громади щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно.

Про розгляд звернення директора комунального підприємства “Полігон” Володимир-Волинської міської ради щодо виділення коштів за використані роботи при похованні громадян.

За результатами розгляду звернень жителів громади:

12-ом особам , які потрапили в складні життєві обставини виділили кошти на загальну суму 26 500 грн. На лікування родичів та близьких двом заявникам виділили кошти в сумі 8 тисяч гривень. Надали матеріальну допомогу в сумі 20 тисяч гривень на лікування важкохворих дітей. Крім  того, виділили кошти для КП “Полігон” за виконані роботи в сумі 9883,62 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: