22:14, 20 Липня 2021

Серед переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020» – 11 волинських підприємств

На регіональному рівні Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020» переможцями визнали 11 волинських підприємств.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Про це очільник територіального відділення АППУ у Волинській області Василь Дутко поінформував начальника ГУ ДПС у Волинській області Світлану Савчук під час робочої зустрічі.

«Чи увійдуть переможці регіонального туру до лідерів національного рівня стане відомо у жовтні. Інформація про підприємства-переможці регіонального туру передані до національної рейтингової комісії, яка до 1 жовтня 2021 року повинна визначати лідерів Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020», – розповів Василь Дутко.

Керівник територіального відділення АППУ в області зазначив, що головним критерієм відбору переможців, згідно умов рейтингу, є показник податкової віддачі.

«Тобто, лише ті підприємства, які повню мірою виконують свої податкові зобов’язання  перед бюджетом та працівниками, можуть брати участь в рейтингу та здобути перемогу», – наголосив Василь Дутко.

«Безумовно, що 11 переможців регіонального туру відповідають усім вимогам до сумлінного платника податків. Важливо, що серед критеріїв відбору – відсутність податкових боргів, заборгованості із зарплати та порушень податкового законодавства. Податкова репутація підприємств-переможців регіонального туру – бездоганна. Сподіваємося, що побачимо їх у лідерах національного відбору», –  зазначила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: