22:45, 04 Липня 2022

Семінарія упц мп, готель та магазини: у Старому місті Луцька муніципали видали приписи тим, хто не вивозить сміття

Муніципали видали приписи суб’єктам господарювання, які здійснюють несанкціоноване підкидання сміття у невстановлених місцях або до контейнерів житлових будинків, внаслідок чого відбувається їх переповнення.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Роботу щодо контролю за належним поводженням побутових відходів у Старому місті департамент муніципальної варти продовжує.

1 липня інспектори департаменту муніципальної варти здійснили перевірку дотримання п. п. 3.1.2 та 3.1.5 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: наявності договорів на вивіз твердих побутових відходів, а також чітко визначеного місця для видалення та тимчасового зберігання відходів у комерційних закладів, установ та організацій на території Старого міста.

Більшість суб’єктів господарювання мають укладені договори та власні контейнери. Проте виявили декілька організацій, які функціонують без укладеного договору і, відповідно, здійснюють несанкціоноване підкидання сміття у невстановлених місцях або до контейнерів житлових будинків, внаслідок чого відбувається їх переповнення.

Приписи видали таким суб’єктам:

– вул. Данила Галицького,33 готель «Rhombus»;

– вул. Кафедральна, 2/1 «Нотаріус»;

– вул. Караїмська, 16 «Дім Євангелія»;

– вул. Братковського, 9 магазин «Свіже м‘ясо»;

– вул. Драгоманова, 26 Волинська духовна семінарія упц мп;

– вул. Драгоманова, 7 магазин «Продуктова крамниця».

Згідно виданих приписів, відповідальні особи повинні здійснити укладення договору та встановити власний контейнер у встановлений термін.

Усіх суб’єктів господарювання, які не виконають умови приписів, притягнуть до адміністративної відповідальності згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладуть штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

Робота департаменту муніципальної варти в цьому напрямку буде продовжена, тому наполегливо просимо усіх суб’єктів господарювання на території нашої громади не чекати приписів від інспектора, а самостійно звернутися до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» для отримання необхідних документів», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: