13:04, 29 Грудня 2022

СБУ прийшла з обшуками в монастирі та собори упц мп на Хмельниччині

СБУ на Хмельниччині проводить безпекові заходи на семи об’єктах упц (мп).

Про це у «Фейсбук» повідомило Управління СБУ у Хмельницькій області.

Зокрема, контррозвідувальні (безпекові) заходи проводяться на таких об’єктах упц (мп), як єпархіальне управління Шепетівської єпархії упц мп та Свято-Михайлівський кафедральний собор (м. Шепетівка); Різдво-Богородичний чоловічий монастир (с.Городище Шепетівського району); жіночий монастир Святої праведної Анни (м. Славута); храм Свято-Різдво-Богородичної парафії (м. Славута); храм Святих мучениць Віри, Надії, Любові і Софії (м.Шепетівка); собор Ікони Божої Матері «Неопалима Купина» (м. Нетішин); Свято-Воскресенський храм (смт Віньківці).

Зазначається, що заходи проводяться спільно з Національною поліцією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

За безпосередньою участю представників церкви правоохоронці оглядають території та приміщення з метою виявлення заборонених до обігу предметів, а також здійснюють перевірку осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

У СБУ наголошують, що всі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

Як повідомлялося, 21 грудня співробітники Служби безпеки України проводили контррозвідувальні безпекові заходи на об’єктах упц (мп) на Сумщині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: