10:27, 30 Липня 2018

Рятувальники нагадали волинянам правила безпечного відпочинку на воді

29 липня співробітники Любешівського районного сектору Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичні рейди для навчання відпочиваючих правилам безпеки та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій на водних об’єктах. Зокрема, рятувальники побували на території пляжу на річці Стохід у селищі Любешів.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Фахівці ДСНС нагадали громадянам основні правила безпечного відпочинку на воді, зокрема пояснили, що небезпечно купатися в нетверезому стані, пірнати у з мостів та у невстановлених місцях, а відпочивати на воді слід тільки у світлу частину доби, в спокійну безвітряну погоду, особливо ретельно слід пильнувати за дітьми, перебуваючи поблизу водойм.

Крім того, провели роз’яснювальну роботу серед дітей. Зокрема поцікавилися у підлітків, які відпочивали на човні, чи знають батьки про їх місце перебування, а також детально окреслили правила безпеки під час купання й катання на плавзасобах.

Рятувальники розповсюдили серед відпочиваючих пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на водоймах та нагадали номери служб екстреного реагування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: