22:44, 03 листопада 2021

Руйнування конструкцій брикетного цеху: у Прилісному організували навчання рятувальників

У Камінь-Каширському районі тривають командно-штабні навчання з визначення стану готовності органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Камінь-Каширського району у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру в умовах мирного часу та особливого періоду.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДСНС України у Волинській області.

У навчаннях бере участь заступник начальника ГУ ДСНС області полковник служби цивільного захисту Костянин Романчук.

3 листопада під час навчань відпрацювали дії у випадку штормового попередження і функціонування у режимі підвищеної готовності. В райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Керівники служб доповіли про заходи з управління ходом ліквідації наслідків умовної негоди.

Перевірили також сили та засоби спеціалізованих служб цивільного захисту, їх готовність до виконання завдань при виникненні надзвичайних ситуацій природного характеру.

Згідно плану 3 листопада провели спеціальне об’єктове навчання на ДП «Волиньторф» в селі Прилісне Маневицької селищної ради Камінь-Каширського району.

Практично відпрацювали ввідну: «внаслідок ураганного вітру трапилося руйнування конструкцій брикетного цеху. Після руйнування сталося замикання електропроводки з наступним вибухом торф’яного пилу, що спричинило пожежу в цеху. Внаслідок обвалу від вибуху  під завалом будівельної конструкції опинився працівник підприємства».

До навчання залучали керівний склад об’єкту, комісія з питань надзвичайних ситуацій, формування цивільного захисту, а також члени ДПД та ДПО «Сойне» державного підприємства «Волиньторф». Для надання допомоги по деблокуванню потерпілого з-під завалів будівельних конструкцій у брикетному цеху залучали бійці 13-ї ДПРЧ смт Маневичі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: