22:16, 23 Лютого 2024

«Розслаблятися не потрібно»: у Повітряних силах ЗСУ прокоментували можливість масованих ударів 24 лютого

Не відомо, чи вдасться росія до масованих ракетних ударів по Україні в річницю повномасштабного вторгнення, однак розслаблятись не потрібно. Сили оборони готові до відбиття повітряного нападу противника.

Як передає «Укрінформ», про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» зазначив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Відповідаючи на питання, чи очікувати масованих ударів ворога до другої річниці повномасштабного вторгнення, Ігнат сказав: «Очікувати від росії якоїсь гидоти треба завжди. Тому що це країна, яка намагається нас знищити просто фізично, знищити як країну. Можливо, і буде якась прив’язка до дат, а, можливо, і не буде. Тут треба щодня бути на чеку, я просто хочу ще раз усім нагадати, як було торік – була перша річниця, усі чекали і 23 лютого, коли у них Дєнь защітніка атєчєства святкують, і 24 лютого. Тоді не було обстрілів ні 23-го, ні 24-го, масований обстріл був 9 березня. На цей час відтягнули чергову масовану атаку. Тому розслаблятися не потрібно, протиповітряна оборона завжди в готовності, Повітряні сили теж в готовності, Сили оборони готові до відбиття повітряного нападу противника», – зазначив Ігнат.

Як відомо, росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Прес-секретар Президента Сергій Никифоров в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив, що на другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну приїдуть лідери держав-партнерів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: