12:03, 14 Вересня 2018

Розпочався Волинський форум сім’ї. ФОТО

Сьогодні, 14 вересня, у Палаці культури міста Луцька розпочався Волинський форум сім’ї “Щаслива родина – міцна Україна”, присвячений Міжнародному дню батька. Організували захід управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинська Рада Церков, МБФ “Молодь з місією”, за підтримки МГО “Міжнародний центр батьківства” та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради “За духовність, моральність і здоров’я України”.

Про це йдеться на сайті Луцькради. 

Волинський форум сім’ї покликаний об’єднати зусилля представників органів влади, органів місцевого самоврядування, освітян, релігійних і громадських організацій області, широкої громадськості задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях. Його учасниками стали представники влади, освітяни, науковці, журналісти, учнівська та студентська молодь, релігійні та громадські організації.

Розпочали із спільної молитви “Боже великий, єдиний” у виконанні хору церкви Воздвиження Чесного Хреста.

За словами ведучого Романа Бричука, цьогоріч відбувся Всеукраїнський форум сім’ї. Протягом декількох місяців подібні заходи відбулися й у інших районних та обласних центрах по всій Україні. А сьогодні Форум сім’ї приймає Волинь.

Під час відкриття форуму до учасників з вітальним словом звернувся радник міського голови Ігор Поліщук. Найперше він подякував Волинській раді церков та усім, хто долучився до організації цього заходу, адже сьогодні важливість його проведення важко переоцінити.

“Перед Інститутом сім’ї в Україні стоять серйозні виклики та загрози. Особливо гостро їх відчуває наша область, адже через несприятливу економічну ситуацію в державі чимало громадян змушені покидати свої родини та вирушати на заробітки за кордон, аби забезпечити дітям достойне життя в Україні. Через це розпадаються сім’ї. А це — серйозна соціальна проблема, наслідки якої суспільство відчує вже через 5-10 років, коли недостатність батьківського виховання буде породжувати різні негативні ситуації. Та окрім цього, маємо й іншу загрозу: незрозумілі цінності, які суперечать біблійним вченням, з усіх боків хочуть нав’язати нашій молоді. Сподіваюся, що учасники форуму та усі, хто дізнається про нього із ЗМІ, зрозуміють, що сім’я — це найбільша цінність у житті кожної людини. Міцні та щасливі сім’ї, засновані на традиційних біблійних засадах та Божому благословенні – це запорука успішного міста, області та держави в цілому,” — акцентував він.

Також учасників форуму привітав голова Волинської ради церков владика Йосафат (УГКЦ).

“Сім’я — це середовище, в якому формується людина. Саме сім’я вчить кожного з нас бути людьми, долати життєві випробування. Бажаю кожній українській родині зберігати любов, повагу, єдність та згоду на довгі роки”, — наголосив він.

У програмі заходу:

– Обговорення Національної сімейної стратегії;

– Навчання від провідних експертів та фахівців у галузі сімейної політики;

– Круглий стіл на тему: “Сімейні цінності – як важливий напрямок державної сімейної політики”;

– Презентація напрацювань та обмін досвідом між громадськими, релігійними, державними організаціями.

Триватиме форум сьогодні упродовж дня до 17:00 години.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: