15:35, 26 Березня 2022

Розмовний клуб та безплатні їдальні: що пропонують переселенцям у Луцьку

У Луцьку для переселенців організували розмовний клуб української мови на базі ВНУ та відкривають ще одну соціальну їдальню.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Хочу сказати, що наші навчання, які проводяться (у зв’язку із запровадження воєнного стану) на вулиці Будівельників, 11 в комунальному закладі «Спорт для всіх», тепер будуть відбуватися тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга і щосуботи на 13 годину. Навчання проводяться протягом трьох годин( щонайменше), тому розраховуйте свій час.

Для тих, хто бажає вивчити українську мову, для тих, хто бажає поглибити вивчення української мови і свої знання.

Разом з Волинським національним університетом імені Лесі Українки ми започаткували розмовний клуб української мови. Він працює щовівторка і щочетверга на 16 годину в  головному корпусі університету на проспекті Волі,13 (108 аудиторія на першому поверсі). Запрошуємо усіх охочих.

Хочу сказати також, що у зв’язку із евакуацією обладнання компанії «Сіті Кард» з міст, де зараз ідуть обстріли, не будуть працювати табло і не буде працювати розрахунок банківською карткою в  громадському транспорті з 25 по 27 березня (включно). Розрахунок карткою «Сіті Кард» буде  працювати. Однак, кошти будуть списані з вас після того, як налаштують обладнання і будуть здійснені усі регламентні роботи по цьому обладнанню, яке зараз евакуйовується.

Хочу нагадати також, що відкриваємо ще одну соціальну їдальню в 26 школі за адресою: вулиця Кравчука, 30 для вимушено переселених осіб. Там переселенці зможуть отримати безплатний гарячий обід. Їдальня працюватиме з 12 до 15 години ( так само, як і їдальня у гімназії № 4). Будь ласка, запрошуємо вас.  Якщо ви бажаєте скористатися такою послугою, то вам необхідно взяти документи в департаменті соціальної політики на проспекті Волі, 4а. Телефон для довідок: 0332- 281- 000. Дуже багато людей в гімназії № 4 і починаються черги. Тому ми вирішили відкрити ще одну таку їдальню. В разі необхідності будемо далі  відкривати більше їдалень для того, щоб людям, які приходять за гарячими обідами, було  комфортно, щоб  вони не стояли в чергах і  не було скупчення людей і так далі.

Всім дякую за увагу. На цю хвилину у мене все. Тримаймося. Віримо в перемогу, віримо в Господа!», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: