13:10, 05 Червня 2021

Рожищенське ПЖКГ відзначило 20-ту річницю з дня створення

Вітання і слова вдячності за щоденну працю линули працівникам Рожищенського підприємства житлово-комунального господарства від їхнього директора, від міського голови Вячеслава Поліщука та очільника КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» Юрія Міщука.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Міський голова вручив Подяки та премії тим, хто останніх 20 років пов’язав із ПЖКГ.

Так, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, професіоналізм, особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства та з нагоди відзначення 20-ої річниці створення підприємства відзнаки вручили: головному бухгалтеру Софії Аршулік, майстру Олегу Білецькому, заступнику директора Віктору Гриневичу, слюсарю КВПіА Юрію Гриневичу, економісту Лідії Замлинній, водію Василю Климюку, пічнику Володимиру Клімовичу, машиністу КНС Олександру Патюку, машиністу екскаватора Віктору Степанюку, машиністу водозабору Віктору Хоменку, операторам котельні Ігорю Музичку та Наталії Яценюк, апаратнику хімводоочистки Ірині Сливі.

«Дякую всім, хто встає із першими променями сонця, бере мітлу, лопату та відро і вичищає нашу громаду від бруду – і в дощ, і в сніг, і в спеку, і в холод. Дякую всім, хто не спить вночі за кермом прибиральної техніки, хто вивозить сміття, обрізає дерева. Дякую всім, хто щодня відповідально працює на своєму робочому місці, щоб у наші домівки прийшли тепло, вода, світло – комфортні умови проживання і, відповідно, добрий настрій кожного з нас. Ви зробили і робите багато хороших справ, але тільки зрідка отримуєте у відповідь вдячні слова. А я дякую вам сьогодні й завжди!» – звернувся до присутніх Вячеслав Поліщук.

«Рожищенська міська рада та її виконавчий комітет приєднуються до всіх вітань та бажають працівникам Рожищенського ПЖКГ міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: