14:02, 17 Березня 2023

Рожищенська громада отримала допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності

В умовах повномасштабної війни громада має бути готова працювати в кризових умовах. Наявність альтернативних джерел живлення – це необхідність та запорука налагодження робочого процесу як на підприємстві, так і в будь-якій установі.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Міжнародні партнери, виявляючи солідарність у боротьбі з російською агресією, намагаються підтримати Україну, надаючи різноманітну гуманітарну допомогу.

Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закупляють і доставляють гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України, та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Рожищенська міська рада завдяки тісній співпраці з «Фондом Міжнародної Солідарності» (Польща, Варшава) отримала гуманітарну допомогу для забезпечення життєдіяльності громади:

3 генератори потужністю 5,5 кВт (вартість 10 073,70 злотих);

4 генератори потужністю 8 кВт (3 фази) (вартість 19 138,80 злотих);

16 генераторів 3,8 кВт (вартість 27 520,00 злотих);

20 пічок (вартість 14 907,60 злотих).

Загальна вартість допомоги становить 71 640,10 злотих.

Генератори передали на освітні заклади Рожищенської громади (школи і дитячі садочки).

Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

«Щиро дякуємо Solidarity Fund PL in Ukraine за співпрацю та підтримку, за надану допомогу та увагу до потреб нашої громади. Така дієва співпраця допомагає нам якісно та вчасно реагувати на виклики воєнного часу», – зазначає Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: