13:05, 09 Березня 2022

Росіяни мародерять, ґвалтують, вбивають: ДСНС назвала найскладнішим районом Бучанський

Рятувальники повідомляють, що наразі найскладніша ситуація по всій країні у Бучанському районі Київської області. Ситуація  в населених пунктах району не контрольована української владою, окупанти створили гуманітарну катастрофу.

Про це пише «Українська правда», посилаючись на звіт ДСНС.

Відомо, що доступ до населених пунктів відсутній (Буча, Ворзель, Ірпінь, Михайлівська Рубежівка, Гостомель, Бородянка, Шибене, Нове Залісся, Красний Ріг, Макарів, Миколаївка, Колонщина, Копилів, Северинівка, Березівка, Плахтянка, Червона Гірка, Гавронщина,  Немішаєво, Микуличі, Пороскотень, Клавдієво-Тарасове, Мила,  Гурівщина) у зв’язку із окупацією загарбниками.

На території цих населених пунктів розгорнули російські блокпости, ведуться бойові дії, здійснюється обстріл житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

За інформацією місцевих мешканців окупантами здійснюється мародерство, вбивство, ґвалтування цивільного населення, проводиться паспортний контроль наших громадян.

Протягом майже тижня в населених пунктах відсутнє життєзабезпечення населення, окупанти блокують всі можливі шляхи для підвозу води, харчів та медикаментів.

За оперативною інформацією  потребують евакуації близько 4  400 осіб, які перебувають у захисних спорудах, підвальних приміщеннях житлових будинків, об’єктах, дачних кооперативах та під завалами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: