16:27, 26 Серпня 2022

росія посилила діяльність фсб на Луганщині через проблеми з примусовою мобілізацією

На захоплених територіях Луганської області росія посилила діяльність фсб через зниження підтримки війни громадянами, а за відвідування шкіл платить гроші.

Про це у «Фейсбук» повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«На окупованих територіях росіяни платять за відвідування до школи. Щоправда, ці гроші можна отримати лише, якщо відправити дитину у школу до 15 вересня. Пізніше – навчаєшся вже безоплатно, як і в усьому світі. росіянам байдуже, чи повернуться люди в рідні міста пізніше, бо знають, що нічого до зими не відремонтують і на новий приплив людей розраховувати не варто», – зазначив Гайдай.

Однак, за його словами, з тих, хто залишився, не всі бажають навчатися за програмою ворога.

«Але 10 тисяч рублів при відсутності роботи відіграють свою роль. Ці гроші – багатофункціональні. Вони ще стимулюють населення відвідати псевдореферендум, військовим – виявити батьків, яких можна мобілізувати. А також не слід забувати, що одинадцятикласники невдовзі стануть призовного віку», – додав Гайдай.

Від також підкреслив, що проблеми з примусовою мобілізацією набирають обертів і росія посилила діяльність фсб на захоплених територіях, бо підтримка війни зменшується – люди не йдуть воювати.

«Бачать, що не повертаються сусіди та родичі. У кращому випаду, знаходять їх в шпиталях. Як-от в Алчевську, де по місту навіть поширюються оголошення: через велику кількість поранених місцева хірургія приймає в дар милиці та інвалідні візки», – зазначив начальник Луганської ОВА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: