14:08, 08 Січня 2023

росія готується до наступу ЗСУ на двох напрямках

Перед воєнно-політичним керівництвом росії стоїть дилема стосовно вибору, обороні якої ділянки фронту віддати перевагу – півночі Луганщини чи Запоріжжю.

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, опублікованому в неділю Міністерством оборони Великої Британії у «Твіттері», передає «Укрінформ».

Як ідеться у зведенні, те, як російські війська удосконалюють оборону своїх позицій, свідчить про їхнє очікування широких наступальних операцій України у двох секторах: на півночі Луганської області, або на Запоріжжі.

При цьому, зауважують у британській розвідці, великий український прорив на Запоріжжі загрожуватиме життєздатності російського «наземного мосту», що з’єднує Ростовську область рф і Крим, а успіх України на Луганщині ще більше підірве оголошену військову мету росії «звільнити» Донбас.

«Рішення про те, протидію якій із цих загроз віддати перевагу, ймовірно, є однією з головних дилем для російських планувальників», – зазначається у зведенні.

У попередньому зведенні британської розвідки йшлося про те, що бої навколо міста Кремінна на Луганщині залишаються одними з найзапекліших на лінії фронту через спроби російських військ убезпечити правий фланг свого Бахмутського сектора.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: