08:15, 04 Липня 2022

російська економіка опинилася у найбільшій кризі за 50 років

Про життя у російській федерації говоритимуть слова «обвал», «дефіцит» і «бідність» поки вона хоче бути державою-терористом.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 3 липня.

“російська економіка опинилася в найбільшій кризі за останні 50 років. Світ відмовляється від звʼязків із росією. Слова «обвал», «дефіцит» і «бідність» – це те, що буде описувати російське життя, поки ця держава хоче бути державою-терористом”, – зазначив Зеленський.

Він додав, що рф втратила понад 35 тисяч солдатів убитими, “і це ще консервативна оцінка”.

“І заради чого все це? Заради того, щоб божевільні пропагандисти показали десь у своїх ефірах російський або радянський прапор на руїнах… Іншої відповіді просто немає”, – сказав Глава держави.

Як зазначив Зеленський, “для всіх у світі, і я впевнений, для всіх недурних людей у самій же росії, зрозуміло, що Україна переможе”.

“Це лише питання часу. Це питання, на жаль, втрат, яких ми зазнаємо. Передусім – людей. Це питання сучасної зброї, яку ми маємо отримати та обов’язково отримаємо”, – наголосив Президент.

Австралія має намір запровадити санкції ще проти 16 російських міністрів та олігархів і заборонити імпорт російського золота.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: