13:34, 07 Квітня 2022

Родичі бойовиків «ДНР» в шоці від «руZZкіх асвабадітєлей». АУДІО

Жителі тимчасово окупованих територій в шоці від «руZZкіх асвабадітєлей». Доказом цьому – нова телефонна розмова, яку вдалося перехопити СБУ. На записі бойовик так званої ДНР (чий підрозділ зараз стоїть на Херсонщині) та його родичка, яка проживає в с. Тарасівка Запорізької області.

Про це інформує СБУ на своїй сторінці “Фейсбук”.

Цікаво, що під впливом російської пропаганди спочатку жінка мала зовсім інше уявлення про «асвабадітєлєй». Але реальність шокувала, ілюзії розбились.

«Серьожа, їдь сюда і подивися, що тут робиться! Я х*рньою не страдаю! Я тобі завжди вірила! Вірила, як ти мені об’ясняв за бандерівців… я зненавиділа їх. А тепер кого мені ненавидіти?» – через сльози запитує жінка у свого небожа.

Вона не знає, як вберегти своїх 14-ти та 10-тирічну онучок від глуму «визволителів». «Ми їм ковбаси, а вони залазять у хату, насилують дітей і стріляють у ноги, – ридає жінка. – …Шо мені робити? Вони ходять по селу, питають, де молоді дівчата та пропонують за них солярку»…

Родич намагається заспокоїти її, тож радить виїхати: «Если есть возможность – выезжайте куда-то. В тыл подальше, куда-то в город».

А на риторичне запитання: «Хіба ж вояки себе так поводять?» відповідає просто: «То пизд*ц!».

Ось як насправді виглядає «освобождение» рашистів!

Саме тому ми робимо максимум, аби звільнити нашу землю від цієї нечисті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: