16:32, 26 Липня 2019

Ріелтори-новачки: які вони

Які ріелтори-новачки і чи зможуть продати швидко нерухомість – читайте про плюси «новеньких» на ринку.

“Я пам’ятаю свою першу угоду. Скажу відверто – мій стартовий запал швидко згас, а досвідченіші колеги і так особливо не світилися від захвату й оптимізму: і ціна вище ринку, і поверх крайній, і стан не дуже.

«Але – минув час, розклейка оголошень, інтернет, продзвін бази й мій фанатизм новачка сточив камінь і угода успішно закрилась» – розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Тому ось Вам плюси молодого спеціаліста, який одного разу своїм «холодним» дзвінком потурбує  Вас у теплий липневий вечір:

Новачок-однолюб. У нього 1-2 об’єкти в продажі і він готовий приділяти їм весь свій час, аби вони продалися.

Новачок-ентузіаст. Він не багатий досвідом динозаврів ринку (що інколи більше гальмує продаж, ніж його успішно прискорює) і свято вірить, що будь-який об’єкт, який він підписав – обов’язково продасться.

Новачок-пластилін. Якщо Ви попросите новачка розповісти всім перехожим про Вашу квартиру, а потім вночі на даху заспівати про неї серенаду – він незмінно так і зробить без всяких там «навіщо?!» «ринок на це не відреагує» і «так квартири не продаються».

Новачок-оптиміст. У нього слабка статистика продажів і він спокійно сприйме навіть завищену ціну, яку вірно буде відвойовувати до втрати пульсу або сну.

“Давайте шанс молодим – правда, обов’язкового переконайтесь у їх базовій професійній компетенції і благородності намірів щодо можливої співпраці”, — вважає експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: