08:44, 15 Березня 2023

Резніков назвав три фактори для вдалого наступу

Для вдалого наступу українська армія має дотримуватися трьох факторів – перевести ворога у захист, позбавити його домінування в повітрі та зруйнувати логістичні ланцюги росіян.

Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони України та Нідерландів в Медіа-центрі Україна-Одеса заявив Олексій Резніков, передає «Укрінформ».

Він зазначив, що отримання Україною винищувачів прискорить процес звільнення тимчасово загарбаних росією територій. Для вдалого наступу, за словами Резнікова, армія має дотримуватися трьох факторів: «Перше – переведи ворога у захист. Друге – позбав його домінування в повітрі. Третє – зруйнуй його логістичні ланцюги. В цих трьох задачах два фактори – авіація».

Глава МОУ підкреслив, що винищувачі потрібні Україні, насамперед, для покращення й посилення протиповітряної оборони.

«Авіаційна платформа потрібна нам як покращення й посилення нашої системи ППО, тому що недостатньо кількості систем земля-повітря. Ми боремося на дипломатичному фронті, переконуючи наших партнерів, що необхідно ухвалити рішення про основний бойовий літак, як елемент захисту, в першу чергу. Чим скоріше ми отримаємо бойові літаки, тим більше буде збережено людських життів», – заявив Резніков.

Як повідомлялося, міністр оборони України Олексій Резніков обговорив із главою Пентагону Ллойдом Остіном “шлях до перемоги”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: