22:31, 15 Березня 2019

Рейд по кризисних родинах: у Рожищі на батьків склали адміністративні протоколи

13 березня 2019 року працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Рожищенського відділення  національної поліції у Волинській області провели профілактичний рейд на території села Оленівка.

Про це йдеться на сайті Рожищенської райдержадміністрації.

Основна мета проведення рейду – виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, неповнолітніх, схильних до бродяжництва, жебракування, які часто пропускають заняття в школі, попередження  правопорушень та злочинів.

Під час рейду обстежили умови проживання у 2 сім’ях, де виховується 10 дітей. З батьками провели профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей, недопустимості вживання спиртних напоїв. На 2 матерів склали адміністративні протоколи за неналежне виховання дітей. Одну матір попередили про позбавлення її батьківських прав.

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Оленівка провели профілактичну роботу з учнями  щодо належного відвідування уроків, з окремими учнями проведені  індивідуальні бесіди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: